Turkiyeihracatcilarbirligi.com gizlilik politikası ile birlikte değerli takipçilerimizin ve kullanıcılarımızın bütün verilerini güvence altına alınabilmesi için bu metni oluşturduk ve bu Metin dahilinde size ait olan bütün veriler Uluslararası hukuk standartlarına göre güvence altına alınmaktadır.

Turkiyeihracatcilarbirligi.com veri toplama politikası Google tarafından belirlenmiş olan standartlarla aynı seviyede bulunmaktadır. Dolayısıyla kişisel veriler kavramı ile sizlere ait olan bazı detayları kastetmekteyiz. Özellikle isim, soy isim, yaş, cinsiyet, yaşadığınız şehir, ülke, tarayıcınızın türü, mobil işletim sisteminizin türü gibi teknik detaylar kastedilmektedir ve bu teknik detaylarla birlikte kişisel verilerin hepsi bizim tarafımızdan sonuna kadar koruma altına alınmaktadır.

Google gizlilik politikası dahilinde belirlenmiş olan standartlar aynen sayfalarımızda karşılık bulmaktadır. Buna göre sizlere ait olan verilerin toplanması, depolanması, silinmesi, taşınması, satılması gibi bütün hükümler uluslararası hukukun vermiş olduğu çerçeveler içerisinde yerine getirilmektedir. Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşılmazken ticari gayelerle satılabilecek olsa da biz böyle bir yola tevessül etmiyoruz. Sadece ar-ge çalışmalarında sitemize bir sonraki ziyaretinizde size daha hızlı ve daha güvenilir bilgileri sorabilmek için özel bir deneyim içinde kalıyoruz.

Ayrıca Termsfeed sitesinin belirlediği hükümler de aynen uygulanmaktadır. Buna ek olarak privacypolicies.com sitesinin uluslararası standartları da yine bu minvalde değerlendirilmektedir.

Turkiyeihracatcilarbirligi.com bilgilerinizi güvende tutma hakkını da sonuna kadar sunmaktadır. Sizin onayınızla beraber bu bilgiler elde edilmektedir. Elde edilmiş olan bu bilgiler dahilinde sizlerden toplamış olduğunuz bilgiler üçüncü şahıslar hiçbir şekilde paylaşılmıyor. Betpas çerez politikası dahilinde sayfalarımıza yerleştirilmiş olduğumuz çeşitli küçük yazılımlar ile beraber çeşitli bilgileri çekmekteyiz. Yukarıda bahsettiğimiz kişisel veriler çerezlerle elde ediliyor. Sizin onayınız kaldırıldığında arttıkça tarayıcınızdan bilgiler almayı kesebiliyoruz, bu noktada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğunuz hükümler dahilinde kişisel verilerinizi elde ettikten sonra üçüncü şahıslarla paylaşma açmıyoruz. Ancak adli ve idari mercilerin talepleri olduğu takdirde bu bilgiler paylaşıma açılabilmektedir.

Turkiyeihracatcilarbirligi.com web sitemizi ziyaret etmiş olan bütün takipçilerimiz ve kullanıcılarımız Turkiyeihracatcilarbirligi.com gizlilik politikası hükümlerini tamamına uymayıp peşine taahhüt etmektedirler.